Hospicjum po raz kolejny na Biesiadzie miodowo-chlebowej

Nieco ponad tysiąc złotych zebraliśmy podczas kwesty, prowadzonej w niedzielę (13. września 2015 r.) na Dziesięcinach w Białymstoku. Odbywała się tam jubileuszowa - X edycja Biesiady miodowo-chlebowej, na którą hospicjum jest corocznie zapraszane.

- Dziękujemy za wsparcie finansowe, ale dziękujemy też wszystkim, którzy zatrzymali się na stoisku hospicjum i zainteresowali się naszą placówką – mówi dr Tadeusz Borowski-Beszta, prezes Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum” w Białymstoku, które prowadzi placówkę „Dom Opatrzności Bożej przy ul. Sobieskiego 1. - Jesteśmy tu, by podziękować naszym ofiarodawcom, wszystkim, którzy wspierają hospicjum i naszych podopiecznych. Dziękujemy też organizatorom: Spółdzielni Mieszkaniowej „Rodzina Kolejowa” i dla klubu „Kalina” za zaproszenie hospicjum do bezpłatnego udziału w imprezie.

Basia Klem